Impregnace stavebních materiálů - Nanobala s.r.o. TOPlist

Zimní kapalina do ostřikovačů - zimní směs WLC

Zimní kapalina do ostřikovačů Nanobala dokonale čistí sklo od nánosů bláta, břečky i solí v zimním období. Zajišťuje čistý výhled z vozidla za špatného počasí.

Dokonalou funkci samočištění předního skla lze dosáhnout kombinací dvou přípravků - nanoproduktu Nanostěrače a zimní směsi do ostřikovačů Nanobala.

Za jízdy při vyšších rychlostech se břečka se špínou díky odpudivé nanovrstvě okamžitě shlukuje do kapek, které prouděním vzduchu mizí z čelního skla.

Zimní směs do ostřikovačů WLC spolu s aplikovanými Nanostěrači odpuzuje námrazu a omezuje její přimrznutí na sklo. Pokud se námraza na skle objeví, lze ji velmi snadno odstranit.

Díky této nanoúpravě se prodlužuje životnost klasických stěračů, protože nedochází k promrznutí gumových lišt ani jejich stržení při odlepení od zamrzlého skla.

Zimní kapaliny do ostřikovačů Nanobala jsou pravidelně testovány z hlediska odolnosti vůči nízkým teplotám.

Teplota čelního skla za jízdy klesá s rostoucí rychlostí vozidla, což je patrné hlavně v zimním období. Při teplotě 0°C je v rychlosti 90 km/h teplota čelního skla -10°C. Při venkovní teplotě -10°C a jízdě na dálnici ve 130km/h má čelní sklo teplotu -26°C. (výpočty a simulace Environment Canada Wind Chill Program).

Zimní kapalina do ostřikovače WLC

Proto je nutné, aby zimní odstřikovací kapalina byla dostatečně mrazuvzdorná.

U zimní směsi do ostřikovačů Nanobala byla testy prokázana účinnost do teploty -40°C.

 

Zimní kapalina WLC nevytváří na skle mastný film, který by odrážel při jízdě odlesky. Neobsahuje nadměrné množství ethylenglykolu ani přidané detergenty, které toto způsobují.

 

Další příměsí, která ničí nejen plastové a gumové části vašeho auta, ale je i toxická pro vaše zdraví je methanol. Bývá součástí některých cenově dostupnějších zimních směsí. Tuto příměs zimní kapalina Nanobala neobsahuje.

 

Kapalina do ostřikovačů WLC se vyrábí z chemicky čistých látek, bez minerálů a solí, které by mohly způsobit zanesení ostřikovacích trysek nebo vznik usazenin.

 

Zimní směs do ostřikovačů WLC je namodralá čirá kapalina s čistě alkoholickou vůní, bez zápachu z nežádoucích příměsí.

 

 

Zimní kapalina do ostřikovačů WLC datový listDatový list WLC zimní kapalina do ostřikovačů

Copyright © 2010 - 2020, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno